Babcia poprosiła wnuczkę, aby odmieniła jej wygląd. Ta metamorfoza zszokowała ludzi na całym świecie

Tea Flego jest bardzo zdolną makijażystką, która uszczęśliwia kobiety nadając im nowy image za pomocą makijażu.

Jest też ulubioną wnuczką swojej babci Livii Mulac, która zawsze była piękna i zadbaną kobietą.

A post shared by TEAFLEGO (@teaflego) on

Jednak starość sprawiła, że przestała bawić się makijażem, fryzurą i modą. Uroda zgasła i minęła bezpowrotnie. Nawet Tea nie próbowała tego zmienić.

Jednak pewnego dnia Livia podziwiając kolejne dzieło rąk swojej wnuczki zapytała nieśmiało czy w jej wieku, a miała już 80 lat także możliwa jest taka metamorfoza.

A post shared by TEAFLEGO (@teaflego) on

Tea ucieszyła się, że babcia chciałaby znów ładnie wyglądać i zaproponowała jej zrobienie makijażu, żeby sama mogła ocenić czy to udana zmiana i czy możliwa w tym wieku.

Livia była pod ogromnym wrażeniem, gdy zobaczyła siebie w lustrze po skończonej pracy. Zresztą nie tylko ona. Gdy zobaczyli ją znajomi i rodzina, a potem obserwatorzy profilu jej wnuczki na instagramie, wszyscy niemal oniemieli z zachwytu i niedowierzania, że tak mogła sie zmienić.

Jest świeża kwitnąca, piękna i urocza. Nie utraciła zmarszczek, ale teraz one doddają jej uroku.

Livia odzyskała wigor i radość życia. Tea zaprosiła ją do większej ilości projektów i teraz Livia jest prawdziwą gwiazdą, a jej metamorfozy cieszą się ogromną popularnością na instagramowym profilu Tei, która swoją babacię nazywa Glam Ma.

A post shared by TEAFLEGO (@teaflego) on

Zgodzicie się, że metamorfoza Livii jest naprawdę spektakularna?